Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 21.11.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo deloma jasno, po nekaterih nižinah bo nastala megla. Ponekod bo zapihal jugozahodni veter. Najnižje jutranje temperature bodo od -3 do 2, v alpskih dolinah do -5, ob morju okoli 6 °C.
-1°C | 12°C
sreda, 22.11.2017
2°C | 14°C
četrtek, 23.11.2017
2°C | 12°C
petek, 24.11.2017
0°C | 15°C
sobota, 25.11.2017
3°C | 13°C
Opozorila
Ponedeljek, 20.11.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
-1°C
12°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Med poletnimi počitnicami nov nogometni kamp ......


ŠPORT, DOGODKI

| |
27.05.2014      12:47
A A

Med poletnimi počitnicami nov nogometni kamp za mlade


Ideja o nogometnih kampih za mlade sicer ni nova, poudarjajo organizatorji, je pa popolna novost, da bodo kampe organizirali po vsej državi, za učenje uporabili najboljše domače trenerje in pedagoge, otrokom zagotovili celodnevno varstvo, in to za bistveno dostopnejšo ceno, kot jih za podobne kampe zaračunavajo tuje nogometne šole. “Naš cilj je ponuditi kakovosten, a hkrati dostopen program za vse mlade,” pravi vodja projekta Boris Križnik, ki se kot športni pedagog udejstvuje že desetletje. “Slovenija kamp bo starše otrok med 7. in 14. letom stal le 120 evrov za ves teden. In za ta denar bodo otroci dobili opremo, hrano, organizirane treninge in popoldansko animacijo. Obenem staršem otrok ne bo potrebno voziti na oddaljene lokacije. Z 18 lokacijami smo namreč kampe pripeljali tako rekoč na njihovo dvorišče,” poudarja Križnik.


Deli:

“Gre za največji nogometni dogodek za mlade pri nas,” je ob predstavitvi Slovenija Kampa danes na Vranskem zatrdil njegov stokovni  vodja  Jani Žilnik. Žilnik, ki je svoje življenje posvetil nogometu, najprej kot trener, zdaj pa že več kot desetletje kot nogometni pedagog, je okrog sebe združil nogometne trenerje in organizatorje kampov s kar 19 lokacij po državi. “Naš namen je mladim zagotoviti kakovostno preživljanje prostega časa med počitnicami, in to v času svetovnega prvenstva v nogometu. Igrali bodo nogomet z najboljšimi trenerji iz svojega okolja in kakovostno preživljali prosti čas pod budnim očesom odličnih animatorjev,” pravi Žilnik.


Poleg učenja nogometa bodo otroci v popoldanskem času spoznavali posamezne države, udeleženke svetovnega prvenstva v nogometu v Braziliji, obiskali pa jih bodo tudi ambasadorji kampov - večinoma aktivni in nekdanji nogometaši. Otroci bodo tako na kampu preživljali ves dan, organizatorji bodo zagotovili celo brezplačno zgodnje varstvo za otroke, katerih starši službene obveznosti začenjajo pred začetkom vadbe na kampu.


Projekt je podprla tudi Nogometna zveza Slovenije, kjer nogometno izobraževanje mladih postavljajo kot eno od prioritet pri zagotavljanju ravni nogometa pri nas.


Ker je število prijav omejeno, organizatorji starše pozivajo, naj svoje otroke na kampe prijavijo čim prej.
Povezave:www.s-kamp.si
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vransko!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Občinski informator Vransko
Številka: 138
Izšla: 27.10.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
November 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
21.11.2017 | Družabni dogodki
LITERARNO DRUŽENJE V NAŠEM DOMU
21.11.2017 | Šole in vrtci
PRAVLJIČNA URA S POUSTVARJANJEM
21.11.2017 | Tečaji in delavnice
MEDIACIJA – KULTURA ODNOSOV PRI REŠEVANJU SPOROV
24.11.2017 | Kultura
Po domače pri Lisjaku
21.11.2017 | Družabni dogodki
LITERARNO DRUŽENJE V NAŠEM DOMU
21.11.2017 | Šole in vrtci
PRAVLJIČNA URA S POUSTVARJANJEM
21.11.2017 | Tečaji in delavnice
MEDIACIJA – KULTURA ODNOSOV PRI REŠEVANJU SPOROV
23.11.2017 | Turizem
Potopisno predavanje: PO ISLANDIJI S KOLESOM
23.11.2017 | Družabni dogodki
ŽAREK UPANJA ZA OTROŠKI NASMEH - Dobrodelni koncert

Bodite prvi pri oddaji mnenja.