Logo MojaObčina.si

Vransko

JUTRI
2°C
-7°C
PON.
1°C
-3°C
Deli
2603

KULTURNI DAN V VRTCU VRANSKO

 

S slovensko kulturo in kulturno dediščino intenzivno seznanjamo otroke že v vrtcu. Zavedamo se njenega pomena in vpliva na celovit razvoj otroka. Zato smo tudi letos kulturni praznik zaznamovali s kratko izobraževalno predstavo o nastanku slovenske zastave. Otroci so gibalno ponazorili vse tri barve slovenske zastave ter ugotavljali, kaj se skriva v grbu. Ob koncu predstave smo poslušali Zdravljico, sledil je nastop vseh skupin našega vrtca. Upoštevajoč soodločanje otrok pri dejavnostih in izvedbah dejavnosti v vrtcu so otroci sami predlagali, kaj bi nastopali, sami sestavljali točke ipd. Tako smo uživali ob plesu snežink, medveda, miške, poslušali pesmice o luni, lisici in Ančki, tudi petelinček nam je povedal, kako se melje žito.

Koordinatorici: Laura Fekonja in Anuška Križnik

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!