Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 16.10.2018

oblačno
Danes bo pretežno oblačno, nekaj manj oblačnosti bo v severni Sloveniji. Predvsem v južni polovici bodo občasno možne rahle krajevne padavine. Najvišje dnevne temperature bodo od 15 do 18, na Primorskem do 21 °C.
8°C | 18°C
sreda, 15.10.2018
8°C | 15°C
četrtek, 17.10.2018
10°C | 19°C
petek, 18.10.2018
10°C | 19°C
sobota, 19.10.2018
9°C | 20°C
Opozorila
Torek, 16.10.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

KULTURNI DAN V VRTCU VRANSKO


KULTURA, OSTALO

| |
14.02.2018      11:14
A A

KULTURNI DAN V VRTCU VRANSKODeli:

 

S slovensko kulturo in kulturno dediščino intenzivno seznanjamo otroke že v vrtcu. Zavedamo se njenega pomena in vpliva na celovit razvoj otroka. Zato smo tudi letos kulturni praznik zaznamovali s kratko izobraževalno predstavo o nastanku slovenske zastave. Otroci so gibalno ponazorili vse tri barve slovenske zastave ter ugotavljali, kaj se skriva v grbu. Ob koncu predstave smo poslušali Zdravljico, sledil je nastop vseh skupin našega vrtca. Upoštevajoč soodločanje otrok pri dejavnostih in izvedbah dejavnosti v vrtcu so otroci sami predlagali, kaj bi nastopali, sami sestavljali točke ipd. Tako smo uživali ob plesu snežink, medveda, miške, poslušali pesmice o luni, lisici in Ančki, tudi petelinček nam je povedal, kako se melje žito.

Koordinatorici: Laura Fekonja in Anuška Križnik
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vransko!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Občinski informator Vransko
Številka: 148
Izšla: 28.09.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.