Logo MojaObčina.si

Vransko

JUTRI
2°C
-7°C
PON.
1°C
-3°C
Deli
2603

Sprejem prvošolcev na Osnovni šoli Vransko

Prvi september je bil poseben dogodek za vse prvošolce Osnovne šole Vransko-Tabor, saj so prvič vstopili v šolo. Nasmejane in razigrane otroke so v šolo pospremili njihovi starši. Nagovorili so jih  župan Franc Sušnik, ravnateljica Majda Pikl in psihologinja Mira Brinar Huš. Kot vedno so tudi tokrat našli veliko prijaznih besed. Učiteljice prvih razredov smo jim pripravile  krajši kulturni program z igrico Žabec in tujec. Ko so vsi prvošolci prejeli rumene rutice in kape, so si nadeli šolske torbe in se pogumno sprehodili do učilnic, kjer je sledila pogostitev s torticami in uvodne minute spoznavanja z učiteljicami in s sošolci.

Res je, da se je za prvošolce končalo eno najbolj igrivih obdobij življenja, pa vendar jih sedaj čaka kup novih dogodivščin in znanja, ki jih bo bogatilo.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!