Logo MojaObčina.si

Vransko

DANES
30°C
15°C
JUTRI
32°C
14°C
2603

SOŽITJE S KNJIŽNICO – januarsko druženje varovancev Sožitja, medobčinskega društva za pomoč osebam z motnjami v duševnem razvoju Žalec

Januarja so varovanci Sožitja slišali dve novi zgodbi, in sicer Pavliho kot ljudsko pravljico in O lačni lisici Mojiceje Podgoršek kot avtorsko pravljico. Učinku pripovedovanju Irene Štusej je pri vsaki od pravljic pomagala lutka; navihani fantič pri prvi in zvita lisica pri drugi. Doživljanje varovancev je bilo osupljivo, smehu in čudenju kar ni bilo konca. Treba je bilo še zapeti, da je vznemirjenje izzvenelo. Odziv na pravljice je bil pričakovan, le da so še iskreneje doživljaji navihanost, nagajivost in hkrati iznajdljivost Pavlihe in lenobo, zvitost in vdanost lisice. Luštno.

Irena Štusej

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi