Logo MojaObčina.si

Vransko

DANES
14°C
7°C
JUTRI
23°C
10°C
Deli
2317

Zaključna prireditev MALI SAVINJČANI BEREMO 2017/18

 

V četrtek, 12. aprila 2018, smo dvorano Kulturnega doma Vransko napolnili do zadnjega kotička vsi tisti, ki smo sodelovali v bralnem projektu Mali Savinjčani beremo. V vranskem vrtcu se je projektu pridružilo 47 otrok, starih od 4 do 6 let, ki so s starši listali, opazovali, brali zgodbe, ki smo jih v knjižnici izbrali in uvrstili na seznam branja za leto 2017/18.

Prireditev so sooblikovali plesalci Cool Kids Kulturnega društva Mavrica, ki jih vodi Zina Vovk, slavnostni pridih prireditvi so z besedami zahvale dali ravnateljica Majda Pikl, direktorica knjižnice Jolanda Železnik in župan Franc Sušnik, ki je otrokom za sodelovanje podelil medalje.

Vsi pa se že veselimo prihodnjega sodelovanja in novih bralnih dogodivščin.

Valerija Jerman

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi