Logo MojaObčina.si

Vransko

JUTRI
28°C
14°C
TOR.
28°C
14°C
2603

PACIENTI V ČAKALNICI - gledališki abonma in izven

sobota, 16. marec 2019, ob 19.30

Andrej Jelačin
PACIENTI V ČAKALNICI
komedija

Gledališka skupina KUD RačeZgodba se odvija v čakalnici urološke ambulante, kjer se po naključju srečajo slikar Franci, nekdanja gledališka diva Rozi, ki je samoplačnica in zato pričakuje hitrejšo obravnavo, ter Magdalena, ki si čakalne dobe krajša z vezami in poznanstvi. Ostali pacienti so v čakalnici še od lanskega leta ... Tu sta še čistilka Zehira in mesar, ki v čakalnici prodaja domače klobase. Pogovori pred zaprtimi vrati ambulante se dotaknejo tako osebnih težav kot krize v zdravstvu ... Situacijska komedija z nadvse aktualno tematiko.

Komedijo dodatno popestri igralec Borut Batagelj, ki je za glavno moško vlogo Francija prejel Linhartovo nagrado.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi