Logo MojaObčina.si

Vransko

DANES
14°C
7°C
JUTRI
23°C
10°C
2158

OTROŠKI ABONMA - februar

sobota, 11. februar 2017, ob 10.00

Andrej Rozman Roza
OBUTI MAČEK
 

družinski mijauzikel za vse generacije
Gledališka skupina O'Klapa

Začetek Obutega mačka poznamo, ko se mlinarjev sin Matic znajde brez strehe in denarja in mu od očetove dediščine ostane le hišni maček. To pa je tudi vse, kar ima ta Obuti maček skupnega z znano pravljico. Obuti maček v modernem družinskem mijauziklu je skupek petja, plesa, igralskih prepletov in vsebinskih preobratov, skratka igra, kjer ni nič tako, kot mora biti. 

Družinski mijauzikel Obuti maček je res zanimiv in namenjen vsem družinskim članom, saj vsak najde nekaj zase, zato vabljeni od 3. do 99. leta.

Pa še to, družinska vstopnica stane le 8 evrov (vsaj en otrok v spremstvu enega ali dveh odraslih).

Vabljeni.


Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi