Logo MojaObčina.si

Vransko

DANES
18°C
10°C
JUTRI
19°C
3°C
Deli
1438

DVANAJST ABONMAJSKIH SEZON

S komedijo Pacienti v čakalnici se je 16. marca 2019 zaključila dvanajsta abonmajska sezona. Vsako leto se  zgodijo zamenjave terminov in včasih tudi predstav, a letos se nam je to zgodilo celo večkrat, kar pa glede na epidemijo gripe in vse mogoče bolezni letošnje zime niti ni tako presenetljivo. Bilo pa je neprijetno. Tako nam kot organizatorju, kot tudi vam, spoštovani obiskovalci predstav. Kljub težavam smo program, ki si ga je ogledalo okrog 1200 gledalcev,  izvedli v celoti, V otroškem abonmaju je Gledališče Zarja Celje namesto Petra Pana uprizorilo Čarovnika iz Oza, Otroška dramska skupina KPD Josip Lavtižar Kranjska Gora pa Čarobnost Blejskega jezera namesto Grdega račka. V gledalilškem abonmaju so se zvrstile vse predstave, le dva termina sta bila prestavljena. Trenutno je že v pripravi program za prihodnjo sezono. Na gledališki tržnici v Podgorjah pri Slovenj Gradcu smo slišali, da sodeluje na območnih srečanjih otroških in odraslih gledaliških skupin preko pet sto ljubiteljskih sestavov. Pri takšni ponudbi je res zelo težko izbrati dvanajst najbolj prepričljivih. Pri izboru dajemo prednost zanimivim tematikam in skupinam, ki se še niso predstavile na Vranskem.  Upamo, da nam bo uspelo sestaviti zanimiv program in se nam boste pridružili tudi v naslednji sezoni. 

                                                                                                                       Suzana Felicijan Bratož

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi