Logo MojaObčina.si

Vransko

JUTRI
18°C
11°C
TOR.
16°C
7°C

V četrtek in petek cepljenje proti covidu-19 za nenaročene v Žalcu

Zdravstveni dom Žalec organizira cepljenje za nenaročene s cepivom PFIZER-BioNTech v četrtek, 16. 9. 2021, med 15. in 17. uro in v petek, 17. 9. 2021, med 11.00 in 12.30 uro v Domu II. slovenskega tabora (Aškerčeva 9a). 

Cepljenja se lahko udeležijo vsi od vključno 18. leta dalje (mladostniki stari 12-18 let, morajo biti v spremstvu staršev), ki nimajo znakov bolezni (povišana telesna temperatura, slabo počutje, kašljanje, izcedek iz nosu…).

S sabo je potrebno imeti zdravstveno kartico in osebni dokument. 

Cepili bodo s prvim odmerkom cepiva. Drugi odmerek cepiva se predvideva čez 3 tedne, zato boste takrat ponovno povabljeni na cepljenje.

Tiste, ki so v tem tednu že naročeni na cepljenje, prosijo, da upoštevajo dodeljeni termin in se cepljenja za nenaročene ne udeležujejo. Enako velja za vse tiste, ki so že prejeli prvi odmerek cepiva – o terminu za drugi odmerek bodo obveščeni.

Občinska uprava

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi