Logo MojaObčina.si

Vransko

DANES
19°C
1°C
JUTRI
19°C
4°C

Testiranje s HAT v Zdravstveni postaji Vransko ponovno v petek, 26. februarja

Zdravstveni dom Žalec v petek, 26. 2. 2021, med 15. in 19. uro v urgentni sobi Zdravstvene postaje Vransko (vhod z JZ strani) ponovno organizira prostovoljno in brezplačno testiranje na okužbo z novim koronavirusom s hitrimi antigenskimi testi.

Občani, ki se bodo odločili za testiranje, morajo s seboj prinesti osebni dokument in kartico zdravstvenega zavarovanja. Zaželeno je, da imate s seboj tudi na listku zapisano vašo telefonsko številko.

Testiranje s hitrimi antigenskimi testi je namenjeno iskanju morebitnih okuženih med na videz zdravo populacijo, zato naj tisti, ki imajo kakršnekoli, tudi blage znaki bolezni, na testiranje s hitrimi antigenskimi testi ne hodijo, ampak naj se samoizolirajo ter po telefonu kontaktirajo svojega osebnega zdravnika, ki jih bo napotil na testiranje z metodo PCR.

V primeru gneče med čakanjem ohranjajte medsebojno razdaljo in nosite zaščitno masko. 


Občinska uprava

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi