Logo MojaObčina.si

Vransko

DANES
10°C
3°C
JUTRI
11°C
5°C

Testiranje s HAT odslej v Kulturnem domu Vransko - stranski vhod z južne strani

Zdravstveni dom Žalec obvešča, da bo testiranje na okužbo z novim koronavirusom s HAT zaradi velikega števila zainteresiranih občanov odslej z okrepljeno ekipo potekalo v dvorani Kulturnega doma Vransko, Vransko 134 - stranski vhod z južne strani.

Prvo testiranje na novi lokaciji bo v petek, 5. 3. 2021, med 15. in 19. uro.

Občani, ki se bodo odločili za testiranje, morajo s seboj prinesti osebni dokument in kartico zdravstvenega zavarovanja. Zaželeno je, da imate v izogib pomotam s seboj tudi na listku zapisano vašo telefonsko številko.

Testiranje s hitrimi antigenskimi testi je namenjeno iskanju morebitnih okuženih med na videz zdravo populacijo, zato naj tisti, ki imajo kakršnekoli, tudi blage znaki bolezni, na testiranje s hitrimi antigenskimi testi ne hodijo, ampak naj se samoizolirajo ter po telefonu kontaktirajo svojega osebnega zdravnika, ki jih bo napotil na testiranje z metodo PCR.

V primeru gneče med čakanjem ohranjajte medsebojno razdaljo in nosite zaščitno masko. 


Občinska uprava

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi