Logo MojaObčina.si

Vransko

JUTRI
19°C
10°C
PON.
17°C
12°C

Testiranje s HAT na Vranskem ponovno v petek, 23. aprila

Naslednje testiranje na koronavirus s hitrimi antigenskimi testi bo na Vranskem v petek, 23. aprila 2021, in sicer v dvorani Kulturnega doma Vransko (vhod z južne strani objekta), med 15. in 19. uro. S seboj prinesite osebni dokument in kartico zdravstvenega zavarovanja, zaželena pa je tudi na listku izpisana vaša mobilna telefonska številka.

Opominjamo, da je testiranje s HAT namenjeno iskanju okužb med na videz zdravo populacijo.  Če imate kakršnekoli, tudi blage znake bolezni, na testiranje s HAT ne hodite, ampak ostanite doma in po telefonu pokličite svojega osebnega zdravnika (dr. Pavla Rode Zalokar – 03 703 15 22, dr. Ljuba Centrih Četina – 03 703 15 00), ki vas bo napotil na testiranje z metodo PCR. 


Občinska uprava

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi