Logo MojaObčina.si

Vransko

DANES
18°C
11°C
JUTRI
17°C
7°C

Cepljenje za nenaročene ponovno v petek, 30. julija

Zdravstveni dom "dr. Jožeta Potrate" Žalec obvešča, da za petek, 30. 7. 2021, načrtujejo novo akcijo cepljenja proti Covid-19 brez predhodnega naročanja. Cepljenje bo potekalo med 11.30 in 13. uro v Kulturnem domu Žalec (Dom II. slovenskega tabora Žalec, Aškerčeva 9as cepivoma JANSSEN in PFIZER-BioNTech

Cepljenja se lahko udeležite vsi od vključno 18. leta dalje, ki nimate znakov bolezni (povišana telesna temperatura, slabo počutje, kašljanje, izcedek iz nosu…). Cepili bodo s prvim odmerkom cepiva. Drugi odmerek cepiva, s katerim bodo cepili v četrtek, se predvideva čez 3 tedne, zato boste takrat ponovno povabljeni na cepljenje. S sabo morate imeti zdravstveno izkaznico in osebni dokument.

Tiste, ki ste v tem tednu že naročeni na cepljenje, prosijo, da upoštevate dodeljeni termin in se cepljenja za nenaročene ne udeležujete. Enako velja za vse tiste, ki ste že prejeli prvi odmerek cepiva – o terminu za drugi odmerek boste obveščeni.

Občinska uprava  

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi