Logo MojaObčina.si

Vransko

DANES
8°C
-2°C
JUTRI
4°C
4°C
2603

Julian Alps Trail Run 2021

Na kraljevski razdalji ultra gorskega traila 175,5 km je zmagal Ivi Hrastovec s časom 24:38:11.

Start je bil v Kobaridu, nato jih je pot popeljala do Tolmina, kjer se kmalu začne malce bolj razgiban svet, saj jih je pod vrhovi Julijskih Alp pot vodila nad Podbrdom pod Črno prstjo do Soriške planine.

Pot so nadaljevali po grebenu v smeri Ratitovca, od koder so imeli spust na Jelovico in nadaljevali v smeri Babjega zoba, nato jih je pot popeljala v smeri Bleda nato na greben Karavank in  proti cilju v Kranjski Gori.

Trasa: Kobarid, Tolmin, dolina reke Soče, Soriška planina, Ratitovec, Bled, Stol (2236m), greben Karavank

Razdalja: 175,5 km

Vzpon: 9630 m

                                                                                           Alojzija Hrastovec

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi