Logo MojaObčina.si
JUTRI
30°C
12°C
SRE.
32°C
14°C
Oceni objavo

Imenovanje podžupanov Občine Vransko

Županja Občine Vransko Nataša Juhart je na podlagi Zakona o lokalni samoupravi in Statuta Občine Vransko s 1. februarjem 2023 imenovala občinsko svetnico Kristino Reberšek za podžupanjo in občinskega svetnika Roberta Novaka za podžupana Občine Vransko v mandatnem obdobju 2022–2026.

Podžupana pomagata županji pri njenem delu ter opravljata posamezne naloge iz pristojnosti županje, za katere ju županja pooblasti. Podžupana nadomeščata županjo v primeru njene odsotnosti ali zadržanosti. V času nadomeščanja opravljata tekoče naloge iz pristojnosti županje in tiste naloge, za katere ju županja pooblasti.

Podžupanja in podžupan Občine Vransko bosta funkcijo opravljala nepoklicno.

Oba sta že bila vpeta v delovanje lokalne skupnosti in bosta s svojimi idejami in izkušnjami zagotovo doprinesla k razvoju občine Vransko.

Podžupanji in podžupanu čestitamo in želimo uspešno delo.

Občinska uprava

Oglejte si tudi