Logo MojaObčina.si

Vransko

DANES
13°C
8°C
JUTRI
15°C
5°C

S programom SmartMeUP spremenite svojo podjetniško idejo v uspeh

Štajerski Tehnološki Park organizira program usposabljanja SmartMeUp. Program je namenjen mladim, ambicioznim, kreativnim udeležencem odprtih misli, z visokošolsko izobrazbo, ki imajo željo obogatiti svoje znanje in podjetniške veščine. V okviru programa bo ŠTP, ob strokovni podpori izkušenih mentorjev, pomagal udeležencem na poti od podjetniške ideje do uspeha.

Program SmartMeUp bo potekal v obdobju med oktobrom 2020 in marcem 2021. Prijave v program SmartMeUp so odprte do 15. septembra 2020. 

Več informacij in prijava v program SmartMeUp:  www.stp.si/smartmeup.html

Sodelovanje v programu je za udeležence brezplačno.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi