Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 22.11.2017

pretežno jasno
Ponoči bo pretežno oblačno, proti jutru pa se bo na severu in vzhodu delno razjasnilo. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, v zatišnih legah severne Slovenije od -3 do 0.
2°C | 14°C
četrtek, 23.11.2017
1°C | 13°C
petek, 24.11.2017
1°C | 14°C
sobota, 25.11.2017
4°C | 14°C
Opozorila
Torek, 21.11.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
14°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Evropski projekti

REKORDNA UDELEŽBA ŠOLSKIH PLANINCEV NA POHODU ......


ŠPORT, KULTURA, TURIZEM, OSNOVNA ŠOLA, LOKALNE SKUPNOSTI, DRUŠTVA, EVROPSKI PROJEKTI

| |
25.09.2017      8:26
A A

REKORDNA UDELEŽBA ŠOLSKIH PLANINCEV NA POHODU DO ŠKADAVNICEDeli:

Prvi pohod v šolskem letu 2017/2018 smo izvedli v petek, 22. septembra. Pohoda se je udeležilo rekordno število mladih planincev; od 53 vpisanih v interesno dejavnost kar 42. V okviru vseevropske akcije Dnevi evropske kulturne dediščine 2017, ki letos obravnava tematiko vode, smo se namenili mimo cerkve na Taboru do jame Škadavnice in nazaj.

Med ogledovanjem jame od »zunaj«, sta se nam pridružila Lea Pauric in Maks Petrič, člana Štajerskih jamarjev in aktivna v dejavnostih Centra jamskih doživetij pri graščini Podgrad. Na kratko sta nam predstavila jamo Škadavnico, nekaj anekdot o njej, življenje jamarjev in raziskovanje jam ter revijo Jamar. Več o njih in jami lahko preberete na njihovi spletni strani https://jamarji-stajerske.blogspot.si/2017/03/skadavnica-najznamenitejsa-jama-v.html. Sledila je malica in prihod nazaj pred šolo. Otrokom se prav nič ni poznalo, da je petek, saj so imeli skozi celoten pohod ogromno energije. Le tako naprej!
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vransko!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Občinski informator Vransko
Številka: 138
Izšla: 27.10.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.