Logo MojaObčina.si

Vransko

JUTRI
27°C
9°C
PON.
24°C
13°C

Predstavitev gašenja v sklopu UCZR

Dan odprtih vrat in prikaz različnih tehnik gašenja v sklopu projekta UCZR Prekopa je v PGD Prekopa-Čeplje-Stopnik odlično uspel. Dogodek smo izpeljali v soboto, 5. junija 2021, ob 16. uri.
Dež je sicer prestavil začetek naših aktivnosti, a to za nas ni bil problem. Otrokom in staršem smo prikazali, kaj se zgodi, če goreče olje gasimo z vodo, zakurili smo tudi nafto in jo uspešno pogasili, razpeljali smo nekaj cevi in se preizkusili v gašenju z vodo, na koncu smo si pogledali še naše lutke in defibrilator. Otroci so si ogledali tudi naš vozni park in nekaj opreme.
Za nami je lepo popoldne, ki ga bomo zagotovo še kdaj ponovili.


PGD Prekopa-Čeplje-Stopnik

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi