Logo MojaObčina.si

Vransko

DANES
6°C
-5°C
JUTRI
14°C
-3°C
2603

Ob Evropskem tednu mobilnosti nova klopca na ploščadi pred Kulturnim domom Vransko

Pod okriljem Evropske komisije od 16. do 22. septembra že tradicionalno poteka Evropski teden mobilnosti. Namen kampanje je spodbuditi lokalne skupnosti k izvajanju ukrepov in promociji trajnostne mobilnosti ter s tem prispevati k zmanjševanju osebnega motornega prometa in s tem k izboljšanju zdravja, razvoju urbanih središč po meri pešca in kolesarja in večji kvaliteti bivanja na splošno. Občina Vransko je zato ob Evropskem tednu mobilnosti 2021 na ploščadi pred Kulturnim domom Vransko postavila parkovno klopco, na kateri si bodo sprehajalci, kolesarji in drugi trajnostno mobilni občani lahko privoščili zaslužen počitek.

Živi zdravo. Potuj trajnostno. #trajnostnamobilnost, #evropskitedenmobilnosti, #samo1planet, #care4climate in #sptm

Občinska uprava Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi