Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.10.2017

jasno
Ponoči bo precej jasno, predvsem ponekod na Primorskem in na severovzhodu države bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 2 do 8, na Primorskem okoli 10 stopinj C.
5°C | 21°C
sobota, 21.10.2017
7°C | 21°C
nedelja, 22.10.2017
8°C | 18°C
ponedeljek, 23.10.2017
6°C | 14°C
Opozorila
Četrtek, 19.10.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
21°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Čarobni december v Zavodu sv. Rafaela


NOVICE

| |
16.12.2012      15:17
A A

Čarobni december v Zavodu sv. RafaelaDeli:

Mesec december je mesec poln presenečenj. Je čas, ko preletimo uspešnost iztekajočega se leta in čas, ko snujemo načrte prihajajočega. Obiščejo nas trije dobri možje. Ki k nam prinašajo mir, srečo, veselje. Zato decembru pravimo tudi veseli december. S stanovalci smo bili v tem mesecu še bolj aktivni kot pretekle mesece. Za uvod v adventni čas nas je obiskal Ansambel Zupan in nas popeljal v čudoviti svet domače glasbe. Ker smo bili v letošnjem letu zelo pridni, nas je z obiskom počastil tudi sv. Miklavž s svojim spremstvom. Skupaj smo zmolili dve molitvi, angelčki so nam razdelili prijetna darilca. Spekli smo si tudi kvašene rogljičke. Le te pa smo degustirali skupaj z našimi zaposlenimi in njihovimi otroci na druženju ob nastopu čarodeja Andreja. Da bomo ob Božiču lahko okrasili svoj drevesce, smo izdelovali okraske iz slanega testa. Svoj poseben čar na drevescu bo naredilo suho sadje, katerega smo na tanko narezali in dali sušit na radiatorje po domu.

Kot veste nam v tem šolskem letu srede popestrujejo prostovoljčki Osnovne šole Vransko Tabor. Le ti za nas pripravljajo božično novoletni koncert. Zelo smo veseli kadar nas obiščejo in del svojega časa namenijo nam. Tik pred Božičem bomo po domu postavili in okrasili še drevesca. Manjkale ne bodo niti jaslice in božično žito. Od starega leta se bomo poslovili s praznično novo letno tombolo, zaplesali ob domači glasbi, se posladkali z dobrotami in si nazdravili s kuhanim vinom ali prazničnim čajem.

Kot lahko berete, se življenje, ko prestopiš prag Zavoda sv. Rafaela ne konča. Vsak dan je poseben, drugačen. Stanovalcem poskušamo pričarati nasmeh na lice. Vsega tega ne bi bilo brez zdravstveno negovalnega osebja, ki večkrat pomaga stanovalce pripeljati na kakšno dejavnost. In pridnih kuharic, ki nam pomagajo v izvedbi marsikatere aktivnosti. Pa vseh ostalih zaposlenih, ki pomagajo pri uresničitvi drobnih želja naših stanovalcev. Hvala tudi prostovoljčkom Osnovne šole Vransko Tabor in ostalim prostovoljcem, ki namenite čas našim stanovalcem. In seveda vsem ostalim, ki tako ali drugače sodelujete z nami.

V teh prihajajočih praznikih vam želimo vse dobro in se veselimo nadaljnjega sodelovanja z vami! V letošnjem letu pa smo se odrekli razpošiljanju voščilnic v korist prostovoljčkov Osnovne šole Vransko Tabor. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ZAVOD SV. RAFAELA VRANSKO? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
ZAVOD SV. RAFAELA VRANSKO
ZAVOD SV. RAFAELA VRANSKO
VRANSKO 144A
Tel:(03) 703 42 20
Občinski informator Vransko
Številka: 137
Izšla: 29.09.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.