Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.10.2017

jasno
Ponoči bo predvsem ob morju zmerno do pretežno oblačno, ponekod lahko občasno tudi megleno. Drugod bo precej jasno. Zjutraj bo po nekaterih kotlinah megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, na Primorskem od 8 do 11 stopinj.
3°C | 22°C
petek, 20.10.2017
4°C | 21°C
sobota, 21.10.2017
6°C | 22°C
nedelja, 22.10.2017
7°C | 18°C
Opozorila
Sreda, 18.10.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
3°C
22°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Avtomobilski SPA na Vranskem že petič


NOVICE

| |
27.03.2015      13:09
A A

Avtomobilski SPA na Vranskem že petičDeli:

 

 

Ljubljana, 27. marec 2015; Tradicionalno bo na zadnjo marčevsko soboto v AMZS Centru varne vožnje na Vranskem potekal Avtomobilski SPA, dogodek ki je namenjen nežnejšemu spolu. Dogodek je odlična priložnost za brezplačen preizkus najsodobnejšega poligona v Sloveniji.

Tudi letos bo okroglo mizo povezoval

Robert Štaba, generalni sekretar Avto-moto zveze Slovenije. Pogovor bo potekal pod naslovom 'Ženska v sedlu', sodelovanje pa so potrdile Alja Viryent, oblikovalka čevljev; Ksenija Benedetti, šefinja Protokola Republike Slovenije; Lucija Živa Sajevec, direktorica AMZS d. d.; Mojca Senčar, predsednica slovenskega združenja Europa Donna, Saša Praprotnik, donedavna direktorica spletnega oglasnika bolha.com, ter Viktorija Potočnik, direktorica Pionirskega doma in nekdanja ljubljanska županja.

Avtomobilski SPA je dogodek namenjen osveščanju o prometni varnosti članic AMZS in njihovem razvajanju .V sproščenem vzdušju se lahko preizkusijo v vožnji po poligonu, prisluhnejo strokovnjakom s področja prometne varnosti in se pustijo razvajati.

Dogodek bo letos povezoval David Urankar, za drzno akrobatsko predstavo pa bosta poskrbela Filip in Blaž, F&B Acrobatics, ki sta svojo prepoznavnost izgradila v oddaji Slovenija ima talent.

Za dinamično dogajanje na poligonu bodo poskrbeli inštruktorji AMZS Centra varne vožnje, poznavalci mode in lepote za lepotno razvajanje, poskrbljeno pa bo tudi za najmlajše. Udeleženke se bodo lahko mirno sprostile, saj bo organiziran tudi Otroški prometni kotiček. Otroci se bodo s pomočjo varušk spoznali s prometom na svoj način, na otroškem poligonu pa se bodo lahko zapeljali z električnimi avtomobilčki in Trial motocikli.

Za dodatne informacije smo vam na voljo na 01 5305 472 ali na mediji@amzs.si

 

Špela Žužek

Služba za marketing
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vransko!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Občinski informator Vransko
Številka: 137
Izšla: 29.09.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.