Logo MojaObčina.si

Vransko

DANES
3°C
-6°C
JUTRI
4°C
-6°C

1 par manj = 1 hvaležnost več

S tem ko boste v svojih omarah pogrešali 1 (en) par moške obutve, ki jo boste podarili, boste razveselili 1 (enega) moškega, ki si obutve ne more kupiti. Žalsko območno združenje RK bo socialno ogroženim moškim v skladišču z obutvijo podarilo zbrano obutev.

Moški si ne kupujejo toliko obutve kot ženske, zato je tudi toliko (kot ženske) ne morejo podariti. Medtem ko imajo v skladišču z obutvijo RKS – OZ Žalec dovolj ženske in otroške obutve, jim ves čas primanjkuje moške obutve, številk 40 do 43.

Vzemite si čas, preglejte svojo obutev in tisto, ki je ne nosite več, oddajte v zabojnike Rdečega križa v Taboru, Šempetru, Gotovljah, Grižah, na Trju in Polzeli ter v Žalcu pred skladiščem RK, v Hmeljarski ulici 3. Hvala v imenu prejemnikov obutve.

RKS - OZ ŽALEC

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi