Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 28.06.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo precej jasno.
16°C | 29°C
četrtek, 29.06.2017
17°C | 24°C
petek, 30.06.2017
13°C | 26°C
sobota, 01.07.2017
14°C | 25°C
Opozorila
Ponedeljek, 26.6.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
29°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Zdravje in lepota

Prenovljena tudi Zdravstvena postaja Vojnik


ZDRAVJE IN LEPOTA

| |
15.06.2017      10:31
A A

Prenovljena tudi Zdravstvena postaja Vojnik


V sredo, 14. junija 2017, so svečano odprli prenovljeno Zdravstveno postajo Vojnik, s čimer se uresničujejo želje njene 36-članske ekipe in ne nazadnje vseh občanov Vojnika in Dobrne. To je že druga v nizu dokončanih prenov, ki so se jih lotili v Zdravstvenem domu Celje v zadnjih dveh letih.


Deli:

»V Zdravstveni postaji Vojnik smo osvežili prostore – jih na novo prepleskali, posodobili telefonijo in računalniško mrežo, uredili videonadzor, zamenjali 39 let staro ograjo na stopnišču, prenovili električne instalacije, uredili prostor za odpadke in kanalizacijo, pohištveni inventar in sanitarije v pritličju in prvem prostoru, uredili sanitarije za invalide, na novo uredili skupni prostor za zaposlene s kuhinjo, uredili novo zobno ambulanto z vso novo pohištveno in medicinsko opremo ter pridobili popolnoma nove prostore in opremo za fizioterapijo v mansardi stavbe. S tem smo dvigalo popeljali do drugega nadstropja. Občina Vojnik je poskrbela za preplastitev celotnega zunanjega parkirišča v vednosti okoli 5.000 EUR.

Naložba v vrednosti skoraj 310.000 EUR je bila izvedena v osmih mesecih. Zahvala gre prav vsem izvajalcem del, Občini Vojnik, celotni ekipi Zdravstvene postaje Vojnik z vodjo prim. Jano Govc Eržen, dr. med., in vsem uporabnikom zdravstvenih storitev, ki so v času prenove bili nadvse razumevajoči in potrpežljivi,« je povedala direktorica JZ ZD Celje mag. Alenka Obrul.

»V Zdravstveni postaji Vojnik smo vedno skrbeli za urejenost prostorov, v katerih izvajamo zdravstveno dejavnost. Če so ljudje zadovoljni v svojem delovnem okolju in radi prihajajo v službo, se to odraža tako v dobrih odnosih do bolnikov kot tudi v odličnih medsebojnih odnosih. Prav zaradi tega se lahko pohvalimo, da nam ne primanjkuje zdravnikov družinske medicine, imamo dva specializanta družinske medicine in od januarja letos tudi pediatrinjo,« je ob odprtju povedala vodja ZP Vojnik, primarij Jana Govc Eržen, dr. med.

 

Svečanega odprtja prenovljene ZP Vojnik sta se udeležila tudi župana občin Vojnik, Branko Petre, in Dobrne, Martin Brecl. Slavnostni program so s pesmijo popestrili prvošolčki OŠ Vojnik.

 

Tekst: Snežana Delakorda

 

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vojnik!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Ogledalo
Številka: 115
Izšla: 19.06.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Junij 27 28 29 30 1 2 3 4 5 6
28.06.2017 | Ostalo
Repair cafe
02.07.2017 | Kultura
SOCKA POJE, PLEŠE IN IGRA

Bodite prvi pri oddaji mnenja.