Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 26.06.2017

jasno
Danes bo precej jasno, dopoldne bo po nekaterih nižinah še nekaj megle ali ostankov oblačnosti. Najvišje dnevne temperature bodo od 26 do 31 stopinj C.
15°C | 29°C
torek, 27.06.2017
15°C | 31°C
sreda, 28.06.2017
16°C | 32°C
četrtek, 29.06.2017
16°C | 25°C
petek, 30.06.2017
13°C | 26°C
Opozorila
Ponedeljek, 26.6.2017 ob 12h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
29°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Zdravje in lepota

Nega, zdravje in dobro počutje


ZDRAVJE IN LEPOTA

| |
19.11.2014      13:23
A A

Nega, zdravje in dobro počutje


Zdravje in lepota prihajata iz človeka. Skrb za zdravje, ki je pogoj za srečno in polno življenje vsakega posameznika, je prepuščena nam. Pravilna prehrana, zdravo življenje, gibanje in veder pogled na svet niso vedno dovolj. Ob težavah s hrbtenico in kožo vam pomaga terapevtka v Kozmetičnem studiu Jablana.


Prijetno okolje je pogoj za sprostitev.
Prijetno okolje je pogoj za sprostitev.
Deli:

Pred osmimi leti se je Nataša Strašek v želji po kakovostnejših storitvah in bolj osebnem odnosu do strank odločila za samostojno poklicno pot. Tako je tudi nastal Kozmetični studio Jablana, ki je pred dobrima dvema letoma odprl svoja vrata. Po izobrazbi je medicinski in kozmetični tehnik. Njena želja po znanju jo je vodila še na različna izobraževanja, ki ji pomagajo, da uspešno pomaga ljudem, ki imajo težave s kožo in hrbtenico. Njeno osnovno dejavnost predstavljajo nega obraza, telesa in pedikura. Posebno pozornost namenja bolnikom z diabetesom in skrbi za zdravje njihovih stopal in vzdrževanje stanja po raznih zapletih. Znanje je izpopolnila na triletnem izobraževanju za shiatsu terapevta mednarodno priznane šole Shiatsu internacional iz Velike Britanije. Shiatsu temelji na teoriji, da se po telesu pretaka energija po kanalih, ki se imenujejo meridiani. Pritisk na ključne točke uravnava pretok energije in tako izboljšuje zdravje in dobro počutje. Svoje znanje je nadgrajevala na področju limfne drenaže, oskrbe diabetičnega stopala, terapevtske masaže hrbta po posegih; ob tem pa se je udeleževala raznih internih izobraževanj s področja nege, kozmetike in pedikure. Iz njenih izkušenj se ljudje, mladi in starejši, vedno bolj zavedajo pomena skrbi za telo, zdravje in dobro počutje.

Nataša Strašek je gospa, ki teži k življenju v naravi, je preprosta in pri delu uporablja naravne materiale. Ljudem svetuje glede zdravega načina življenja, prehrane, gibanja in obvladovanja stresa. Prepričana je, da lepota prihaja iz človeka in njegovih ravnanj. O vsem tem ljudem le svetuje, ampak tudi sama živi tako. Je vedra, ukvarja se s tekom, plesom, vrtnari in rada  kuha. Njen dan se začne z jogo in zdravim zajtrkom, nadaljuje pa z delom v studiu. Za dobro počutje prisega na energijsko vadbo či gong, pri kateri se usklajujejo dihalne tehnike, gibanje, pozornost, koncentracija in meditacija. Ta energijska telovadba pripomore, da zaživimo v harmoniji s samim seboj in bližnjimi. Njena radovednost jo vodi po svetu, kjer z družino spoznava nove kraje in ljudi, hkrati pa širi svoje strokovno znanje.

Cene storitev v Kozmetičnem studiu Jablana so dostopne, storitve strokovne in kakovostne. V mesecu decembru lahko poiščete praznično ponudbo in si na spletnem naslovu www.studiojablana.si preberete več o njeni dejavnosti in ponudbi.

 

Lea Sreš

Foto: osebni arhiv Nataše Strašek

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vojnik!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Ogledalo
Številka: 115
Izšla: 19.06.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Junij 26 27 28 29 30 1 2 3 4 5
28.06.2017 | Ostalo
Repair cafe
02.07.2017 | Kultura
SOCKA POJE, PLEŠE IN IGRA
26.06.201 | Šport
TEČAJI TENISA ZA OTROKE V ČASU ŠOLSKIH POČITNIC
26.06.201 | Šport
TEDEN ŠPORTA V FITNES CENTER VOJNIK
26.06.2017 | Ostalo
Ustvarim si filcano milo
28.06.2017 | Ostalo
Repair cafe
02.07.2017 | Kultura
SOCKA POJE, PLEŠE IN IGRA

Bodite prvi pri oddaji mnenja.