Logo MojaObčina.si

Vojnik

DANES
12°C
0°C
JUTRI
15°C
-0°C

Vikend trening reševalnih psov

Zaradi negotovih časov (COVID-19) in omejitev vseh družabnih dogodkov niso prikrajšani samo ljudje, pač pa tudi vodniki reševalnih psov in njihovi psi. Ravno to je razlog za mnoge odpovedi treningov in vaj, enote pa se poskušajo organizirati v lastni režiji.

Zaradi tega je enota reševalnih psov REPS iz Maribora zaprosila za vikend trening v občini Vojnik. Pripadniki CZ Vojnik smo jim z veseljem priskočili na pomoč pri dogovoru za delo na gradu Lemberg, za kar se zahvaljujemo g. Zidarju. Pomagali smo jim pri nastanitvah (Okrepčevalnica in prenočišča Stolec in Apartmajska hiša Dobrotin) ter zagotovili topli obrok. Najlepša hvala županu g. Branku Petretu.

Vikend trening je minil v dobrem in veselem duhu, z veliko kakovostnega dela ter brez poškodb. Društvo REPS se najlepše zahvaljuje za omogočeni trening z željo ponovnega snidenja prihodnje leto.

Tekst in foto: Tina Kolman

 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi