Logo MojaObčina.si

Vojnik

DANES
28°C
9°C
JUTRI
29°C
11°C
5405

Z zmago do naslova prvaka (KK Vojnik : KK Lesdog Kočevje)

Vsi ljubitelji športa, zabave, veselja in predvsem košarke, pozor!


V ŠD Vojnik bo 7. aprila 2018 ob 18. uri tekma, ki lahko prinese v Vojnik naslov prvaka v 4. slovenski košarkarski ligi. Zmaga bi prinesla klubu zgodovinski uspeh v članski kategoriji. Da bo tako, vas lepo prosimo, da nas pridete spodbujat ter z nami po koncu tekme proslavite uvrstitev v 3. slovensko košarkarsko ligo ter naslov prvaka.

 

Med samo tekmo bo tudi pester zabavni program (Urška Oprčkal, Godba na pihala, twirling idr.), ki ga bodo dopolnjevale dobrote iz pečice in žara, poskrbljeno bo tudi za žejo.

 

Vstopnine ni!

 

Veselimo se vašega obiska.

 

Matic Močenik

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi