Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 17.01.2018

pretežno oblačno
Popoldne bo spremenljivo do pretežno oblačno. Pojavljale se bodo krajevne plohe in posamezne nevihte. Ponekod bo pihal severozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 2 do 9, na Primorskem in na vzhodu do 11 °C.
1°C | 8°C
četrtek, 18.01.2018
-5°C | 8°C
petek, 19.01.2018
1°C | 6°C
sobota, 20.01.2018
-1°C | 7°C
nedelja, 21.01.2018
-4°C | 8°C
Opozorila
Sreda, 17.1.2018 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
1°C
8°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Priprave skakalcev SD Vizore v Planici


ŠPORT

| |
31.08.2015      20:56
A A

Priprave skakalcev SD Vizore v PlaniciPoletne priprave na zimo so bile uspešne.
Poletne priprave na zimo so bile uspešne.
Deli:

V prvi polovici meseca avgusta so skakalci SD Vizore pod taktirko trenerjev Slavca in Davida Grma izvedli priprave v Planici. Prvi del priprav je bil namenjen starejšim skakalcem, sredi tedna pa so se jim pridružili še mlajši skakalci. Priprav so se udeležili tudi trije veterani, ki so preizkušali meje svojega poguma in se vztrajno kosali z vsemi mlajšimi. Priprav v Planici se je, vključujoč veterane, udeležilo 16 skakalcev SD Vizore.

 

Skakalci so skupaj s starši in trenerjema stanovali v hiši v Gozdu Martuljku in v kampu Dovje. Dnevno so opravili dva treninga, enega dopoldne, drugega popoldne. Kondicijske treninge so tako kot običajno tudi na pripravah povezovali s skoki na različnih napravah glede na starost posameznikov. Vreme jim je bilo za razliko od lani precej bolj naklonjeno, saj je bilo večinoma sončno in toplo. Tako so kakšno prosto uro izkoristili tudi za osvežitev v jezeru Jasna v Kranjski Gori ali za različne športne igre na igrišču. Vsem skupaj je uspelo pričarati prijetno vzdušje. Prepričani smo, da bodo priprave obrodile sadove že na prihajajočih tekmah, ki jih sedaj v jesenskem času ne bo primanjkovalo. Vsem skupaj želimo tudi v nadaljevanju poletne sezone obilo uspehov in izboljšanih osebnih rekordov.

 

Anja Podveržen

Foto: Felix Skutnik
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vojnik!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Ogledalo
Številka: 117
Izšla: 13.12.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
17.01.2018
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.