Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 25.11.2017

oblačno
Danes bo oblačno, le na severovzhodu bo sprva še malo jasnine. Zjutraj bo v zahodnih krajih pričelo deževati. Ob morju bo popoldne zapihal jugo, drugod se bo nekoliko okrepil južni do jugozahodni veter. Popoldne se bo dež na zahodu krepil in širil proti osrednjim krajem, v noči na nedeljo pa zajel vso Slovenijo. Predvsem na Primorskem bodo tudi posamezne nevihte. Najvišje dnevne temperature bodo na severozahodu okoli 7, drugod od 9 do 15 °C.
4°C | 11°C
nedelja, 26.11.2017
3°C | 5°C
ponedeljek, 27.11.2017
-5°C | 6°C
torek, 28.11.2017
-6°C | 7°C
sreda, 29.11.2017
2°C | 6°C
Opozorila
Sobota, 25.11.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
11°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Podelitev nagrad pokala Cocta


ŠPORT

| |
26.05.2014      13:05
A A

Podelitev nagrad pokala Cocta


V petek, 18. maja 2014, se za spremembo nismo podali na skakalnice. V omari smo pustili športna oblačila in opremo ter nase navlekli nekaj bolj udobnega. Zakaj? Ker smo se ta večer odpravili na svečano prireditev v Novo Cerkev.


* Podelitev Ani Vranc in Špeli Mastnak(3. in 2. mesto)
* Podelitev Ani Vranc in Špeli Mastnak(3. in 2. mesto)
Deli:

Prireditev je bila posvečena najboljšim v pokalu Cocta. Zbrala so se društva, ki so čez leto tekmovala za imenovani pokal. Podeljeni so bili pokali za starostno določene kategorije, od cicibanov do članov. Priznanja so dobila tudi najboljša društva.

 

Prisotne je nagovoril Ljubo Jasnič, predsednik zbora in odbora za skoke in nordijsko kombinacijo. Uvodoma je pozdravil vse skakalce, trenerje, predsednike društev, goste in starše. Povzel je uspehe naših skakalcev in poudaril, da se uspehi in rezultati kalijo ter zorijo v društvih.

Smučarskemu društvu Vizore je čestital za dosežke in uspešno izpeljano tekmo v Planici.

Njegovim besedam se je pridružil tudi župan občine Vojnik, gospod Benedikt Podergajs, ki je dodal, da se v društvih odvija poslanstvo, ki je velikega pomena. Mlade skakalce vzgajajo v ljudi z lepimi vrednotami; čeprav vsi ne bodo vrhunski skakalci, bodo odrasli in zoreli v društvih. Čestital je prejemnikom priznanj in vsem, ki jih ta šport združuje.  

 

Za kulturni program je poskrbela klapa Draž. Vsi prisotni smo bili navdušeni nad lepim in ubranim petjem, tudi nad petjem predsednika društva Felixa Skutnika. Je član klape, ki je večeru dodala posebno vzdušje.

 

Prireditev je povezoval Klemen Kotnik, ki spretno obrača besede, mikrofon, za nameček prevzame za odsotnega prejemnika tudi pokal.

Kot podeljevalci pokalov so se skakalcem na odru pridružili: Ljubo Jasnič (predsednik zbora in odbora SZ – za skoke in nordijsko kombinacijo), Benedikt Podergajs (župan občine Vojnik), Jože Ograjenšek (podpredsednik zbora in odbora SZ – za skoke in nordijsko kombinacijo) in Felix Skutnik (predsednik SD Vizore). Pri podelitvi nagrad je pomagal Mitja Letnar (koordinator pri SZ za skoke in nordijsko kombinacijo).

 

Po uradnem delu je bilo prijetno presenečenje. Člani SD Vizore so pod okriljem Silvane pripravili še nekaj za telesno okrepitev. Sprva je bila to paša za oči, nato slastno uživanje. S polnimi želodci in kozarci v rokah, tudi pijače znamke Cocta, je sledilo druženje s starimi in novimi prijatelji, soskakalci, trenerji, predsedniki, gosti in starši. Obujali so se spomini, izmenjavale izkušnje, izzivi, nove ideje in pobude ...

 

Ves trud, ki je bil vložen v pripravo dobro izpeljane prireditve, je bil deležen pohval. Smučarsko društvo Vizore je potrdilo, da zmore organizirati in izpeljati prireditev najboljših. Zato hvala še enkrat vsem, ki ste poskrbeli, da se je zaključek pokala Cocta tako dobro iztekel.

Prireditev je bila v naši občini, občini Vojnik, kjer se gosti dobro počutijo. Tudi imenovani govorniki in podeljevalci priznanj. Naj tako tudi ostane. Naj bo spodbuda vsem, ki so odgovorno pripravljali prireditev in bili vanjo vpeti.

Želimo si, da bi društvo, ki je dokazalo, da zmore dobro organizacijo in ima zagnane prostovoljce, doživelo poleg športnih uspehov naših skakalcev tudi izboljšanje pogojev za treninge.

 

Tomaž Grum
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI SMUČARSKO DRUŠTVO VIZORE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


SMUČARSKO DRUŠTVO VIZORE
SMUČARSKO DRUŠTVO VIZORE
VIZORE 10
Tel:031 676 888
Ogledalo
Številka: 116
Izšla: 21.09.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
November 25 26 27 28 29 30 1 2 3 4
25.11.2017
Danes ni dogodkov.
29.11.2017 | Tečaji in delavnice
Delavnica Repair Cafe
01.12.2017 | Ostalo
Izdelovanje venčkov
29.11.2017 | Tečaji in delavnice
Delavnica Repair Cafe
01.12.2017 | Ostalo
Izdelovanje venčkov
02.12.2017 | Kultura
Predstavitev posthumno izdane knjige Draga Medveda

Bodite prvi pri oddaji mnenja.