Logo MojaObčina.si

Vojnik

DANES
23°C
14°C
JUTRI
26°C
11°C
2741

Gostovanje mladih košarkarjev iz Švice

Minuli konec tedna je KK VOJNIK gostil košarkarje iz Aaraua. Aarau je manjše mesto v Švici, v okolici Züricha, iz nemškega predela omenjene države. AKA Aarau je v Vojnik prispel z ekipo sedemnajstletnikov ter šestčlansko spremljevalno ekipo. Kluba sta med seboj odigrala dve tekmi, na kateri je zmagal športni duh, spoznavanje novih prijateljev, mednarodno druženje, izmenjava mnenj. Gostje so bili navdušeni nad državo, občino Vojnik ter našo prelepo športno dvorano. Vsi skupaj smo se potrudili narediti vtis, biti najboljši gostitelj. To nam je uspelo, saj se Švicarji že veselijo ponovnega snidenja prihodnje leto. KK VOJNIK res postaja vedno bolj poznan tudi v mednarodnih vodah in tako s ponosom predstavlja svojo državo, občino ter klub.

 

Matic Močenik

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi