Logo MojaObčina.si

Vojnik

DANES
19°C
7°C
JUTRI
21°C
8°C

Družina Slemenšek, družina z devetimi otroki

V mesecu avgustu so se Slemenškovi razveselili devetega otroka. Mala Neža se je pridružila Sari, Blažu, Luciji, Tomažu, Aljažu, Matiji, Nikolaju in najmlajši Emi. Oče Boštjan in mamica Tjaša sta na svoje otroke ponosna, vzgajata jih z zgledom in besedo. Pomembno jima je, da zelo dobro poznajo prave vrednote in spoštujejo življenje. Pomagajo drug drugemu, pomagajo pri delu na kmetiji in na domači turistični kmetiji. Lep zgled so jim stari starši, ki so tudi v pomoč in so ponosni na veliko družino. 

V nedeljo, 10. novembra 2019, je celjski škof dr. Stanislav Lipovšek krstil malo Nežo. Škof Lipovšek je staršema iskreno čestital, saj je ponosen, da je lahko v rojstni župniji sodeloval pri takem slovesnem dogodku. Iskreno jim je zaželel vse dobro tudi domači župnik Anton Perger. Lepim željam se pridružujemo krajani in občani.

Tekst in foto: Milena Jurgec

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi