Logo MojaObčina.si

Vojnik

DANES
29°C
15°C
JUTRI
31°C
15°C

Zahvala krvodajalcem iz Nove Cerkve

Ljudje, ki darujejo kri, imajo visoke vrednote in izoblikovan odnos do sočloveka. Njihova dejanja rešujejo življenja in prav je, da se jim ob koncu leta zahvalimo.

V četrtek, 14. decembra 2017, smo imeli prostovoljci KO RK Nova Cerkev prijetno druženje s krvodajalci iz Nove Cerkve. Ob prijetnem klepetu, prelepi pesmi, ki nas je božala, nas je razveselila Urška Operčkal. Ponosni smo na plemenito delo, ki ga krvodajalci opravljajo brez plačila in nikoli ne vprašajo, za koga darujejo. V Novi Cerkvi je teh ljudi kar 121. Vsem hvala.

 

Vsem krajanom želimo lepe božične praznike ter mirno in zdravo leto 2018.

 

Tekst in foto: Magda Kajzba

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi