Logo MojaObčina.si

Vojnik

DANES
25°C
17°C
JUTRI
22°C
14°C

Utrinek iz MDDI Celje

Danes pa je poseben dan. Spet smo dobili obisk in naš donator se je pripeljal iz daljne Nemčije. Pripeljal je preko dvajset invalidskih vozičkov, ki so namenjeni invalidom po Sloveniji. To je že tretja donacija in številni vozički že lajšajo življenje mnogim invalidom. V popoldanskih urah smo podarili že štiri, ostali še čakajo na nove lastnike. 

 

Franci, hvala za tvojo srčnost. Hvala, da nisi pozabil, kje so tvoje korenine. Tam daleč v tujini pomagaš ljudem že vrsto let in v knjigo hvaležnosti si se vpisal tudi pri nas. Vozičke smo skladiščili v Shrambico v Štorah. Francija je prišel pozdraviti tudi župan Štor Miran Jurkošek. 

 

Tekst in foto: Dragica Mirnik  

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi