Logo MojaObčina.si

Vojnik

DANES
12°C
-2°C
JUTRI
14°C
-3°C
Deli

Očistimo Slovenijo 2018 v občini Vojnik

Vključili smo se v akcijo Očistimo Slovenijo 2018, ki je bila 15. septembra 2018 hkrati v več državah, in šli po Gozdni učni poti Modrijanov (GUMP). S seboj smo vzeli vreče in rokavice in spotoma pobrali smeti, ki smo jih našli. Za takšen pristop smo se odločili zato, ker akcija ni bila zastavljena tako kot spomladanska. Akciji se je pridružil tudi del osnovnošolcev s Frankolovega, ki so čistili po kraju. V ta namen bodo čistili pohodniki tudi v Novi Cerkvi, in sicer na prvem jesenskem torkovem pohodu po krajevni skupnosti, ki bo 2. 10. 2018 ob 19. uri, in na Frankolovem s pohodom po Tončkovi poti v nedeljo, 21. 10. 2018.


Veseli smo bili vseh, ki ste se nam pridružili ali se nam še boste. Odnos do okolja se začne najprej pri vsakem izmed nas.

 

Tekst: Irma Blazinšek

Foto: Lea Sreš

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi