Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 23.03.2018

oblačno
Ponoči bo večinoma jasno. Na Primorskem bo pihala povečini šibka do zmerna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -10 do -3, na Primorskem okoli 2 °C.
-5°C | 8°C
sobota, 24.03.2018
-2°C | 9°C
nedelja, 25.03.2018
-1°C | 8°C
ponedeljek, 26.03.2018
-2°C | 11°C
Opozorila
Četrtek, 22.3.2018 ob 18h
-5°C
8°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Prostovoljstvo

Nekomu bomo pomagali …


PROSTOVOLJSTVO

| |
17.11.2017      11:53
A A

Nekomu bomo pomagali …


V četrtek, 16. novembra, je Katoliško-kulturno društvo Ivan Šopar organiziralo predstavitev dela misijonarjev na Madagaskarju in v Etiopiji. Obe deželi je obiskal Jure Sešek, radijski voditelj z Radia Ognjišče.


Za revne v Etiopiji ste darovali kar 1.165,00 EUR.
Za revne v Etiopiji ste darovali kar 1.165,00 EUR.
Deli:

Razveselili smo se odličnega obiska in še bolj veseli smo bili izjemne radodarnosti, saj smo zbrali 1.165,00 EUR. In najbolj ta večer ponazarjajo besede Jureta, ki je takoj po prihodu domov napisal tole: »Hvala za vabilo v Vojnik. Pot je bila še in še poplačana. Za revne v Etiopiji ste darovali kar 1.165,00 EUR. Kakšna dobrosrčnost. Kadar koli bomo pomislili: saj sam ne morem nič spremeniti, se spomnimo tega večera. Če nas je več skupaj z dobro mislijo, pa lahko rešimo življenje. Nocoj smo ga! Neznanemu dekletu z grozno hladne ulice v Adis Abebi. Iskrena hvala za lep, čudovit večer in tolikšen sad. Takoj sporočim Jožetu Andolšku (duhovnik – salezijanec, ki na vse načine zbira denar in podpira misijonarje v Etiopiji) in mu čim prej predam vse do zadnjega centa!«


Tako Jure Sešek! Mi vsi pa smo lahko veseli, ker smo storili nekaj izjemno dobrega in koristnega za sočloveka.

 

Tekst: Beno Podergajs

Foto: Tjaša Podergajs
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vojnik!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Ogledalo
Številka: 118
Izšla: 01.03.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.