Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 20.02.2018

oblačno
Ponoči bo oblačno, v vzhodni polovici Slovenije bo znova pričelo rahlo snežiti. Najnižje jutranje temperature bodo od -5 do -1, na Primorskem, kjer bo pihala šibka do zmerna burja, okoli 3 °C.
-2°C | 2°C
sreda, 21.02.2018
-1°C | 3°C
četrtek, 22.02.2018
-3°C | -0°C
petek, 23.02.2018
-2°C | 1°C
sobota, 24.02.2018
0°C | 3°C
Opozorila
Ponedeljek, 19.2.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
-2°C
2°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Prostovoljstvo

Natečaj Prostovoljec leta


PROSTOVOLJSTVO

| |
10.02.2018      6:39
A A

Natečaj Prostovoljec leta


Mladinski svet Slovenije (MSS) letos šestnajstič zapored razpisuje natečaj Prostovoljec leta, v okviru katerega bomo izbirali najboljše prostovoljke, prostovoljce, prostovoljski projekt in tudi mladinskega voditelja oz. voditeljico ter naj mladinski projekt za preteklo leto. Prav tako bomo posebej nagradili tudi mednarodno prostovoljstvo. Natečaj znova poteka pod častnim pokroviteljstvom predsednika Republike Slovenije Boruta Pahorja.


Deli:

K prijavi na natečaj vabimo vse nevladne organizacije, javne institucije, neuradne skupine in posameznike; skratka vse, ki so v svoje dejavnosti v letu 2017 vključevali prostovoljstvo. Pri posameznikih bomo izbirali najboljše v šestih kategorijah: naj prostovoljko in naj prostovoljca v starostnih skupinah do 19 let, od 20 do 29 let in 30 let ali več, izbrali pa bomo tudi naj mladinskega voditelja oz. voditeljico. Pri projektih pa bomo izbirali naj prostovoljski projekt ter naj mladinski projekt. Nagradili pa bomo tudi mednarodno prostovoljsko delo. Pri projektih moramo še poudariti, da šteje kakršna koli organizirana dejavnost, pri kateri je sodelovalo več ljudi, in ni nujno, da gre za projekt v strogo administrativnem smislu. Rok za prijave je 30. marec 2018.


Vse prijavljene prostovoljce in predstavnike sodelujočih organizacij bomo po izteku natečaja, predvidoma v juniju, povabili na zaključno prireditev, kjer bomo podelili nazive in priznanja izbranim prostovoljcem in projektom.

 

Še tole: Če iz kakršnega koli razloga ne morete dostopati do razpisa in/ali prijavnic ali pa če imate vprašanja v zvezi z natečajem, se obrnite na nas (prostovoljec@mss.si, tel. 01 425 60 55). Dokumentacijo natečaja najdete na http://mss.si/.
 
Tekst: Mladinski svet Slovenije
Foto: svetovni splet
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vojnik!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Ogledalo
Številka: 117
Izšla: 13.12.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.