Logo MojaObčina.si

Vojnik

DANES
25°C
10°C
JUTRI
25°C
11°C

Gasilcem hvala za pomoč

Ali pozna kdo lepše trenutke v zimskem času od teh, ko družina sede ob domače ognjišče in pogovor prosto teče. Ta ogenj, ki nas tako prijetno ogreje ob krušni peči, lahko postane tudi grozeče dogajanje. Ko se vnamejo drva in naprej dimnik.

Ob takšnem dogodku, ko gasilni aparat izprazniš, drugi pa ne dela, ostane le še klic na pomoč. Niso samo gasilske veselice, prava gasilska pomoč je prišla v zelo kratkem času in z vso tehniko. Gasilci iz Škofje vasi in Vojnika so hitro obvladali požar, preden bi se razlezel, in pri tem še potrpežljivo popazili, do takrat, da je toplotna kamera pokazala varno temperaturo.

 

Iskreno se zahvaljujemo PGD Škofja vas in PGD Vojnik in vsakemu gasilcu posebej. Vemo, da bi bilo tudi vsakemu od vas lepše v družinskem krogu, pa ste reševali našo stisko. Res iz srca hvala!

 

Družina Krašovec

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi