Logo MojaObčina.si

Vojnik

DANES
20°C
9°C
JUTRI
22°C
4°C

Dobrodelna akcija Društva za združevanje ljudi dobre volje

Člani Društva za združevanje ljudi dobre volje iz Pristave pri Vojniku v sodelovanju z dobrodelnim društvom Fundacija svečka tudi letos sodelujemo v akciji zbiranja dobrodelnih sredstev ob 1. novembru. Zaradi drugačnih razmer akcija poteka razmeram primerno. Odločite se in namesto svečke prispevajte v dobre namene. Zbiramo sredstva za 12-letno Zojo, ki jo je prizadel možganski tumor, vsak darovani prispevek bo pomagal pri njeni ozdravitvi in izpolnitvi otroških radosti. 

 

Darovana sredstva lahko nakažete na TR Društva za združevanje ljudi dobre volje iz Pristave pri Vojniku na TRR SI 56 0510 0801 5192 908. 

 

Hvala in ostanite zdravi.

 

Tekst: Ivanka Plešnik

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi