Logo MojaObčina.si

Vojnik

DANES
13°C
-4°C
JUTRI
14°C
0°C
Deli

Čestitke humanitarcu Dušanu Bojanoviču: 120-krat daroval kri

Iskrene čestitke Dušanu Bojanoviču, ki je v ponedeljek, 26. marca 2018, daroval kri stodvajsetikrat. Za svoja človekoljubna dejanja, odločitve, ki so rešile veliko človeških življenj in stisk, nesebično pomoč sočloveku v imenu občanov občine Vojnik, hvala. 

Za boljše razumevanje teh dejanj: količina krvi za en odvzem je bila 0,4 litra, Dušan Bojanovič je daroval 48 litrov krvi. 

Tekst: Lea Sreš
Foto: osebni arhiv

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 1

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.

Marijan Kajzba 28. 03. 2018

Spoštovani gospod Dušan, z veseljem se pridružujemo veselemu dogodku, za 120 krat dano prepotrebno, plemenito nenadomestljivo darovanje. Vsakič ko srečam ali vidim krvodajalca se ga neizmerno razveselim, saj nikoli ne vpraša komu bo daroval in koliko bo za to dobil! V imenu KORK Nova Cerkev in mojem imenu čestitam. Hvala, Magda Kajzba, predsednica KORK Nova Cerkev