Logo MojaObčina.si

Vojnik

JUTRI
5°C
-6°C
TOR.
6°C
-7°C
3190

60 let skupnega življenja zakoncev Škoflek

Te dni sta v Špesovem domu 60-letnico skupnega življenja praznovala zakonca Zofija in Franc Škoflek iz Ivence pri Vojniku.

Na dan obletnice so v Špesovem domu na pobudo sina Sandija pripravili koncert družinskega tria Pogladič, ki prav tako kot Škofleki izhaja iz Ivence. Za slavljenca je bilo to veliko presenečenje, saj nista vedela, da je bil koncert Pogladičevih v bistvu namenjen prav njunemu praznovanju.

Škoflekovima so poleg članov ansambla čestitali sin Sandi z družino, predstavniki Špesovega doma in ostali stanovalci, ki so se zbrali na prireditvi, ob koncu pa je nastala tale fotografija za spomin na častitljivo obletnico.

 

Tekst: Elči Gregorc

Foto: Sandi Škoflek

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi