Logo MojaObčina.si

Vojnik

DANES
8°C
-4°C
JUTRI
9°C
-3°C
1900

Povabilo: Z divjimi in gojenimi zelišči nad hormonske spremembe

Tukaj in zdaj

Ko opazuješ svet okoli sebe, ugotoviš, da večina ljudi deluje po principu tukaj in zdaj kar se tiče potrošnje in zadovoljevanja svojih potreb oz. pravic. Otrok s svojim jokom staršem zelo močno izrazi, katero igračo ali čokoladico si želi, če slučajno prehitro zaidemo mimo določene police. Ko sami v trgovini na kakšnem oddelku čakamo na prodajalca, se pritožujemo, kako da ni nikogar, ki bi nas ustrezno postregel. Ko nam reklame obljubljajo zmanjšanje obsega pasu ali prenehanje bolečin v sklepih ali v želodcu v zelo kratkem času, večina ljudi kupi  še ta izdelek v upanju, da bo res deloval. 

Pa znamo biti tukaj in zdaj, ko gre za poslušanje sebe in svojih občutkov? Smo izostrili svoje čute, da dešifriramo naše najgloblje potrebe in hkrati tudi rešitve? V poletnih mesecih, ko si pregovorno vzamemo nekaj časa tudi za sprostitev in dopust, lahko intenzivneje delamo na takšnih izzivih. Se udeležimo kakšne joge, žetve sivke in drugih zelišč  ter uživamo v radostih trenutkov, ki nam jih daje narava. Ali pa si vzamemo čas za obisk prijateljev in družine  ter spoznavamo nove ljudi na različnih družabnih dogodkih.

Pravzaprav imate to soboto  20.7. 2019 možnost preživeti dan na naši kmetiji v sklopu tematskega dneva Aktivacija in ohranjanje samozdravilnih moči telesa , kjer se bomo dotaknili različnih tem. Poželi bomo sivko in jo zdestilirali ter z različnimi predavatelji preverjali naš odnos do sebe, lastne energije, hrane in še česa. Se vidimo ob 9.-tih, več o programu pa nadete na tej povezavi. Nekaj mest je še prostih, zato pohitite s prijavami.

Sredi avgusta, natančneje 17.8. pa boste od 14. ure dalje lahko preživeli popoldne  v neokrnjeni naravi naše kmetije in spoznavali, zakaj je pomembno, da ste večinoma časa tukaj in zdaj ter da čutite svoje potrebe in jih znate izraziti. Kako in na kakšen način pa več v programu dogodka Dopustite si začutiti sebe.

V sodelovanju z zavodom Divji vrt smo vam pripravili tudi zanimivo delavnico Z divjimi in gojenimi zelišči nad hormonske spremembe. 24.8. 2019 v popoldanskem času bomo spoznavali moč zelišč, ki jih lahko uporabimo pri različnih hormonskih spremembah. Verjetno med nami ni osebe, ki bi se je ne dotaknilo sprememnjeno stanje hormonov, pa naj bo to z aknami pri najstnikih, vročinskimi polivkami, upadom libida, suho kožo, če naštejem samo najpogostejše posledice hormonskega neravnosvesja. Zato vam bo obisk delavnice v pomoč, da se boste lažje znašli v kateri izmed omenjenih situacij.

Karkoli že počnete, uživajte v vsakem trenutku, bodite tukaj in zdaj, hkrati pa vam vsem skupaj želim super poletje!

Alenka

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi