Logo MojaObčina.si

Vojnik

DANES
3°C
-1°C
JUTRI
3°C
-7°C
Deli
1627

80 let Mitje Pavliča

Te dni je naš član Mitja Pavlič praznoval svoj osebni jubilej. Rojen je bil pred okroglimi 80 leti. Predstavnika Društva upokojencev Vojnik in Območne organizacije Rdečega križa sva se podala k njemu na obisk.

A pred hišo je že bila zbrana vesela družba, v kateri sta imeli glavno besedo frajtonarica in trobenta. Ob pritisku na zvonec se je zbrana druščina pridružila glasbiloma in slavljencu družno in naglas zapela tisto znano pesem z najboljšimi željami.

 

Slavljenec nas je z odprtimi rokami povabil v svoj dom, kje so nas na slavnostno pogrnjeni mizi pričakale sladke dobrote in žlahtna kapljica, ki smo jo po izrečenih čestitkah in najboljših želja z veseljem pokusili. Glasba in petje sta se v čast slavljencu nadaljevala in hitro je minil tudi čas in z njim naš sloves, saj smo morali napraviti prostor za naslednje goste. Ob slovesu smo še eno »udarili« in se gospodu Mitji in gospodinji Zdenki zahvalili za prisrčno gostoljubnost.

 

Tekst in foto: Marijan Kajzba 

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!