Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 24.02.2018

pretežno oblačno
Zvečer se bodo pojavljale rahle padavine. V večjem delu države bo snežilo, ob morju in na Goriškem bo rahlo deževalo. Pihal bo severovzhodnik, na Primorskem zmerna do močna burja. Veter bo gradil snežne zamete. Ponoči bodo padavine oslabele in povečini ponehale.
-2°C | 0°C
nedelja, 25.02.2018
-12°C | -6°C
ponedeljek, 26.02.2018
-18°C | -6°C
torek, 27.02.2018
-12°C | -5°C
Opozorila
Petek, 23.2.2018 ob 18h
Najmočnejši sunki burje na Primorskem bodo ponekod presegali hitrost 100 km na uro.
-2°C
0°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Društva

80 let Mitje Pavliča


DRUŠTVA

| |
23.01.2018      15:56
A A

80 let Mitje Pavliča


Te dni je naš član Mitja Pavlič praznoval svoj osebni jubilej. Rojen je bil pred okroglimi 80 leti. Predstavnika Društva upokojencev Vojnik in Območne organizacije Rdečega križa sva se podala k njemu na obisk.


Deli:

A pred hišo je že bila zbrana vesela družba, v kateri sta imeli glavno besedo frajtonarica in trobenta. Ob pritisku na zvonec se je zbrana druščina pridružila glasbiloma in slavljencu družno in naglas zapela tisto znano pesem z najboljšimi željami.

 

Slavljenec nas je z odprtimi rokami povabil v svoj dom, kje so nas na slavnostno pogrnjeni mizi pričakale sladke dobrote in žlahtna kapljica, ki smo jo po izrečenih čestitkah in najboljših želja z veseljem pokusili. Glasba in petje sta se v čast slavljencu nadaljevala in hitro je minil tudi čas in z njim naš sloves, saj smo morali napraviti prostor za naslednje goste. Ob slovesu smo še eno »udarili« in se gospodu Mitji in gospodinji Zdenki zahvalili za prisrčno gostoljubnost.

 

Tekst in foto: Marijan Kajzba 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vojnik!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Ogledalo
Številka: 117
Izšla: 13.12.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.