Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 21.01.2018

pretežno jasno
-1°C | 10°C
ponedeljek, 22.01.2018
-2°C | 5°C
torek, 23.01.2018
-3°C | 7°C
sreda, 24.01.2018
0°C | 11°C
četrtek, 25.01.2018
0°C | 10°C
Opozorila
Sobota, 20.1.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
-1°C
10°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Društva

10 let projekta »Pozdrav novim življenjem«


DRUŠTVA

| |
07.04.2015      20:02
A A

10 let projekta »Pozdrav novim življenjem«


Pisalo se je leto 2006, ko se nam je porodila misel, da se v delavnicah ročnih del srečujemo tudi zato, da združimo prijetno s koristnim. V skupini Zvončnic smo se začele učiti pletenja copatkov za novorojence.


Deli:

Odločile smo se, da jih podarimo porodnicam celjske porodnišnice ob materinskem dnevu. Pletenja copatkov nas je učila Mili in po njej smo copatke tudi poimenovale. Naša Urša pa je izdelala lepe voščilnice. V desetih letih smo obdarile več kot 400 mamic.

 

Postati mati je čudovit občutek. Iz svojega telesa rodiš nekaj, kar je nenadomestljivo, kar je tvoje, to je otrok, za katerega upaš, da bo zdrav, ljubljen in na koncu srečen. Vez med materjo in otrokom je posebna in čudovita. Nihče nam je ne more vzeti. Ko razmišljam, kaj je še najdragocenejše, ugotovim, da je to samo otrok.

 

Prav je, da imajo mame praznik, in prav je, da se tudi v našem društvu spomnimo nanje in na njihove novorojence, na njihovo srečo in ponos. Ponosna pa sem tudi jaz, da nam je vsa ta leta uspelo združiti prijetno s koristnim in jih razveseliti z majhnimi pozornostmi velikega pomena.

 

Dragica Mirnik A. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vojnik!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Ogledalo
Številka: 117
Izšla: 13.12.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.