Logo MojaObčina.si

Vojnik

JUTRI
31°C
15°C
SOB.
32°C
15°C
5853

Vizija in strategija razvoja Občine Vojnik bo temeljila na vrednotah prebivalcev

V Občini Vojnik razmišljajo o prihodnosti in strategiji od 2020 do 2030.

Uspešno načrtovanje in priprava smernic razvoja temelji na vključevanju prebivalcev občine in upoštevanju želja vseh občanov. Prvi korak je bil strjen v četrtek, 15. marca 2018, ko so izvedli delavnico »VIS VOJNIK«, sodelovali so nadpovprečno angažirani občani in občanke občine Vojnik. Udeležba je pokazala, da ljudje želijo sodelovati pri načrtovanju razvoja občine in prispevati svoje ideje.


Delavnico je vodil strokovnjak za razvoj podeželja mag. Bojan Mažgon po metodi projekta »VIS«, s katerim želijo pripraviti vizijo in strategijo razvoja občine, ki bo temeljila na vrednotah prebivalcev.

Vsi, ki vas zanima razvoj občine med 2020 in 2030, vabljeni na ponovitev delavnice, ki bo danes, 16. marca 2018, ob 18. uri v jedilnici OŠ Vojnik.

 

Sodelujte v anketi: Dolgoročna razvojna strategija 2020–2030

Občina Vojnik začenja s pripravo nove prenovljene strategije za obdobje od 2020 do 2030. Vljudno vas vabimo, da si vzamete nekaj minut časa in izpolnite spletno anketo, kjer bomo ugotovili vaša mnenja, želje ter pogled na prihodnji 10-letni razvoj občine Vojnik.

 

Spletna anketa OBČANI OBČINE VOJNIK: https://www.1ka.si/a/157860

 

Za sodelovanje se vam najlepše zahvaljujemo, ker želimo, da sooblikujete prihodnji razvoj občine Vojnik.

 

Tekst in foto: Lea Sreš

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi