Logo MojaObčina.si

Vojnik

JUTRI
25°C
11°C
PON.
20°C
14°C
2421

Videosnemanje občinskih cest na območju občine Vojnik

Občane obveščamo, da bo predvidoma od 11. septembra 2018 do 30. septembra 2018 potekalo videosnemanje kategoriziranih občinskih cest na območju občine Vojnik. Snemanje bo izvajalo podjetje DFG CONSULTING, d. o. o. z namenom pridobivanja podatkov cestne infrastrukture v upravljanju občine.

 

Na občinski upravi namreč urejamo in osvežujemo podatkovno bazo o cestah. Podatki bodo zaupne narave in NE bodo javno dostopni. Vozilo, ki bo opravljalo snemanje, je znamke Toyota RAV4 srebrno kovinske barve. Na njem je zapisano ime podjetja ter dejavnost – snemanje cest.

 

Kontaktna oseba za dodatne informacije o snemanju: Boštjan Švab, tel. 03 780 06 40,

bostjan@vojnik.si.

Tekst in foto: Boštjan Švab

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi