Logo MojaObčina.si

Vojnik

JUTRI
11°C
-4°C
PET.
12°C
-1°C
Deli
7278

Fotogalerija: Podpis pogodb z izvajalcema gradnje vrtca na Frankolovem

V sredo, 18. septembra 2019, so slovesno podpisali pogodbi za gradnjo vrtca na Frankolovem. 
Kratek kulturni program so pripravili otroci in vzgojitelji Vrtca Mavrica Vojnik, enote Frankolovo, in v njem izvajalcem predstavili svoje želje. Bile so raznolike, enotni pa so bili v tem, da želijo večji vrtec.

Prisotne so nagovorili: Simona Žnidar, Branko Petre, Vojko Orlčnik, Vesna Poteko. Sledil je podpis pogodb izvajalcev in župana: podjetje ODER, d. o. o. je izvajalec gradnje vrtca (vrednost pogodbe 1.940.406,30 EUR) in podjetje PEOR, d. o.o. je izvajalec zunanje ureditve (vrednost pogodbe 410.006, 61 EUR). 

Več o dogodku si oglejte na fotografijah. 

Tekst in foto: Lea Sreš

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi