Logo MojaObčina.si

Vojnik

JUTRI
18°C
-5°C
PON.
18°C
-4°C
Deli
3243

Danes: Dan odprtih vrat Občine Vojnik

S skupno akcijo občin članic in Skupnosti občin Slovenije želimo opozoriti na dobre in uspešne projekte slovenskih občin ter predstaviti dobro delo svoje občine. Ker je letos evropsko leto kulturne dediščine, želimo čim več ljudi spodbuditi k odkrivanju in doživljanju kulturne dediščine ter okrepiti občutek pripadnosti skupnemu prostoru, kar vključuje tudi dejavnosti glede energetskih sanacij in varčnosti ter sodelovanje občine z gospodarstvom.

Srečanje bo v četrtek, 15. 2. 2018, ob 11. uri v dvorani gasilskega doma Nova Cerkev.

Župan Občine Vojnik Branko Petre bo predstavil delo Občine Vojnik v preteklem letu ter načrte za leto 2018. Udeleženci se bodo seznanili z dejavnostmi Zavoda za varstvo kulturne dediščine. Prokurist in lastnik podjetja Ostri d. o. o., Vojnik gospod Ivan Ravnak bo predstavil projekt Poslovni objekt Nova Cerkev. Pogledali si bomo toplotno podpostajo daljinskega ogrevanja v gasilskem domu Nova Cerkev, osrednjo kurilnico na biomaso ter popolnoma prenovljen objekt kulturne dediščine zasebnega investitorja. Predviden zaključek dogodka je ob 13. uri. Želimo si, da bi skupaj z vami počastili razvoj na lokalni ravni ter skupaj raziskali vaše želje po razvoju svojega lokalnega okolja. Veselimo se druženja z vami.

Občina Vojnik
Foto: Lea Sreš

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!