Logo MojaObčina.si

Vojnik

DANES
20°C
-4°C
JUTRI
22°C
-2°C
Deli

Zadnja seja Sveta KS Nova Cerkev v letu 2017

Člani Sveta KS Nova Cerkev so pregledali in ovrednotili svoje delo v letu 2017. Seje so se udeležili tudi vsi, ki se na ravni Občine Vojnik vključujejo v delo KS. Izčrpno poročilo je podal predsednik Sveta KS Nova Cerkev Slavko Jezernik. Pogovorili so se tudi o programu dela za leto 2018, poudarili aktualne projekte in reševanje nedokončanih investicij. Pred vrati je rešitev najbolj izpostavljene ceste Razdelj–Socka, ki jo bodo v naslednjih dneh uredili tako, da ne bo več težav pri prevoznosti, končali pa spomladi, ko bodo vremenske razmere primerne za to delo. Poudarili so težavo s pošto, ki zapira svoja vrata. Harmonij vrata pri mrliški veži bodo vgrajena najkasneje v prvem tednu po novem letu. Člani sveta KS Nova Cerkev se zavedajo tudi težav, ki jih najemnikom grobov na pokopalipču povzročajo srne. Potrebno bo namestiti ograjo na vhodu na pokopališče pri vežici, vrata so že naročena. Po vgradnji teh vrat bomo morali vrata dosledno zapirati in tako preprečiti dostop srnam do cvetja na grobovih.

Branko Petre je dopolnil predsednika Sveta KS z razvojnimi projekti v okviru Občine Vojnik, ki zadevajo tudi našo KS.

Oba, Branko Petre in Slavko Jezernik, sta poudarila dobro sodelovanje in se zahvalila za dejavno delo vseh članov v KS in njihovo vključevanje v delo Občine Vojnik.

Tekst in foto: Lea Sreš

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi