Logo MojaObčina.si

Vojnik

DANES
15°C
-5°C
JUTRI
12°C
-4°C

Srečanje starejših krajanov

Prijetno okolje Jernejevega doma v Vojniku smo ob prazniku KS Vojnik izbrali za prostor druženja krajanov, ki so dopolnili 80 in več let.

Srečanje se je začelo z mašo, ki jo je daroval dekan Alojz Vicman. Obred so s petjem obogatili pevci otroškega pevskega zbora Hozana pod vodstvom Simona Jagra. S petjem so nadaljevali tudi na druženju in pogostitvi v Jernejevem domu, ki smo ju za naše krajane pripravili KS Vojnik v sodelovanju s Katoliško-kulturnim društvom Ivan Šopar, Karitas, KORK Vojnik in Društvom Dobra volja.


S kitaro in lepim petjem sta popoldan polepšala tudi Brigita Petre in Vinko Dobovičnik. Srečanje je potekalo v prijetnem vzdušju in vesela sem, da se ga udeležuje vedno več krajanov. Hvaležna sem vsem tistim, ki poskrbite za prevoz tistih, ki svojega prevoza nimajo.

 

Tekst: Lidija Eler Jazbinšek

Foto: Franc Kuzman

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!