Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 22.09.2018

oblačno
Danes bo oblačno, dež se bo od severa dopoldne razširil nad vso Slovenijo. Predvsem na Primorskem bodo možne posamezne nevihte. Prehodno bo zapihal severovzhodnik, ob morju pa bo še pihal jugo. Popoldne bo dež od severovzhoda počasi slabel, okoli poldneva bo na Primorskem začela pihati zmerna burja. Hladilo se bo, popoldanske temperature bodo le od 10 do 13, ob morju okoli 18 °C.
15°C | 17°C
nedelja, 21.09.2018
13°C | 29°C
ponedeljek, 23.09.2018
8°C | 25°C
torek, 24.09.2018
9°C | 19°C
sreda, 25.09.2018
3°C | 16°C
Opozorila
Sobota, 22.9.2018 ob 6h
Danes dopoldne bodo predvsem na Gorenjskem, severnem Primorskem in deloma v osrednji Sloveniji možni krajevni nalivi, zaradi katerih pričakujemo močnejši porast hudourniških vodotokov.
15°C
17°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

Podgorje pod Čerinom ima nov odsek ......


LOKALNE SKUPNOSTI

| |
11.11.2017      19:02
A A

Podgorje pod Čerinom ima nov odsek asfaltirane ceste


Nova asfaltirana cesta, ki omogoča varnejši in lažji dostop do svojih domov, je velika pridobitev za vse krajane Podgorja pod Čerinom. Največ zaslug za cesto imajo krajani Podgorja pod Čerinom, ki so cesto financirali, pomagali sta jim Občina Vojnik in KS Frankolovo.


Velika pridobitev za krajane
Velika pridobitev za krajane
Deli:

Na odprtju so bili Dušan Horvat, predsednik Sveta KS Frankolovo, Branko Petre, župan Občine Vojnik, in številni krajani. Cesto je blagoslovil dr. Vinko Kraljič. Življenje v teh lepih krajih bo lažje, saj bo vzdrževanje nove ceste lažje in cenejše. Za tiste, ki živijo daleč od dolin, pomeni vsak meter ceste veliko.

 

Tekst in foto: Lea Sreš
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vojnik!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Ogledalo
Številka: 120
Izšla: 21.09.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.