Logo MojaObčina.si

Vojnik

DANES
2°C
-4°C
JUTRI
2°C
-7°C
Deli

Otvoritev ceste Dol–Lipa

V soboto, 30. septembra 2017, se je v Lipi pri Frankolovem odvilo odprtje na novo asfaltirane ceste v skupni dolžini 950 m. Ob veselem dogodku se je zbralo lepo število krajanov in župan Občine Vojnik Branko Petre in predsednik Sveta KS Frankolovo Dušan Horvat.

 

»Ob tej priložnosti se vam iskreno zahvaljujemo, da ste omogočili to investicijo. Prepričani smo, da bomo tudi v prihodnje dobro sodelovali,« so bile besede, ki so jih krajani namenili županu in predsedniku Sveta KS Frankolovo in dodali, da jim bo ta dan ostal v lepem spominu.

 

Ob slovesnem dogodku so vsi prisotni nazdravili in se poveselili.

 

Tekst in foto: Ines Novak

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij